Her Kadında Mutlaka Olması Gereken 5 Ruj Rengi

Ruj düzenli olarak makyaj yapsın, yapmasın kadınların vazgeçemediği bir kozmetik ürünü. Üstelik her yaşta. Çünkü ruj sürmenin farklı nedenleri var. En temel nedenleri dudaklarının güzelliğini ortaya çıkarmak olsa bile, özellikle kışın soğuk havalarda rüzgar ve ayazdan korunmak için de kadınlar ruj sürebiliyor.

Üstelik günümüzde ruj sürme yaşı oldukça erken çağlarda başlıyor ama yaş ne olursa her kadının 5 farklı renkte ruja sahip olması gerekiyor her dem. Neden mi sorusuna ise şu yanıtları vermek mümkün.

Ten Rengi Ruj: Makyaj sevmeyenlerin doğal görünüm elde etmek için tercih ettikleri bu ruj rengi aslında kadınların doğal bir kurtarıcısı. Başka bir şey yapmadan kadının çarpıcı olmasını sağladığından, özellikle günlü yaşamda ideal. Kadının canlı görünmesini sağladığı da kesin.

rhinoplasty-columbus-ohio

Kırmızı Ruj: Gece yaşamının olmazsa olmazlarından. Üstelik iddialı olmak isteyen kadınlar için farklarını ortaya koymak istediklerinde daha iddialı bir renk yok.

august-2013-6s780hbkc6ya5ljtaf1ku562p-1377696647-jpg

Pembe Ruj: Her dem genç görünmek isteyenler, kendini 17 yaşında hissetmek isteyenlerin tercihi olsa da yaz aylarında yüze renk getirerek dikkat çekici olmanızı sağlar.

adriana-lima-face-close-up-mysterious-lipstick

Şeftali Rengi Ruj: Günlük yaşamda kırmızı rengi tercih etmeyenlerin özellikle işe giderken rahatlıkla kullanabilecekleri hem doğal, hem çarpıcı görünüm veren ruj rengi.

seftali-rengi-rujlajjjjjr-2014

Bordo Ruj: Yaz, kış, genç, yaşlı fark etmeksizin hem günlük yaşamda, her iş yaşamında modası geçmeden kullanılabilecek klasik bir renk.
İster sarışın, ister esmer her kadına yakıştığı da kesin.

0

Bu beş ruj rengi kadınları zamansız ve yaşsız yapmaya yeterli olabilecek güçte. Siz de bu tonlardan bir ruj kullanmak isterseniz Dermokozmetik güvencesiyle narecza.com sitesinden bir ruj alıp bitene dek kullanabilirsiniz.

Jane İredale Rujlar İle Tanışın

janeiredalerujlar

Yukarıda yazdığımız 5 özel ruj rengi ve diğer tüm renklerin bulunduğu dünyaca ünlü makyaj markası Jane İredale‘nin rujlarını ve diğer tüm makyaj ürünlerini www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli