Editörün Phyto Şampuan İncelemesi

Phyto tüm saç tiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, kullanımı hızlı ve kolay olan orijinal bitkisel şampuan ve saç kremlerinden oluşan kapsamlı bir ürün serisi geliştirdi.

Phytojoba, silikon içermiyor. Yoğun nemlendirme özelliğine sahip. Saçı yeniliyor. İpeksi bir yumuşaklığa ve esnek bir yapıya kavuşmasını sağlıyor. Jojoba bitkisinin tohumundan elde edilen jojoba yağı, saçın doğasıyla mükemmel uyumluluğu sebebiyle seçilmiştir. Nemlendirme ve koruma özelliğine sahip bu yenileyici yağ, kuru saça ihtiyacı olan yoğun nemi ve parlaklığı sağlıyor. Yatıştırıcı özelliğe sahip mavi kantaron ve ebegümeci özlerinin temizleyici özellikli hindistan cevizi yağı ile birleşimini içeren PHYTOJOBA şampuan daha yumuşak saçlara sahip olmak isteyenler için ideal bir ürün.

http-%2F%2Fpthumbnails.5min.com%2F10359144%2F517957153_c_o

PhytokératIne, yıpranmış ve zayıf saçlar için onarıcı bakım sağlıyor. İçeriğindeki bitkisel keratin, kırılma karşıtı bir etki sağlıyor. Phyto şampuan sülfat içermeyen içeriği sayesinde saçınızı temizlerken hassasiyetini koruyor. Saç telini yeniden yapılandırıyor. Saç daha dayanıklı, esnek ve ipeksi bir hale geliyor. Saç telini yeniden yapılandırıyor. Phyto bitkisel amino asitler, bitkisel keratin ve hyaluronik asit saç telinin derinlerine işliyor ve saçın iç yapısını yeniden yapılandırarak saça gücünü ve parlaklığını geri kazandırıyor. Hyaluronik asit, saçların optimum nem seviyesine ulaşmasını. Pirinç kepeği seramidleri hücreler arası bağlar gibi davranarak saç gövdesinin yüzeyindeki mikro lezyonların içini dolduruyor ve kütikülü yatıştırıp düzeltiyor. Nar ekstresi serbest radikal karşıtı özelliğiyle saçı dış etkenlerden koruyor.

11img21_1

Phytolisse, kolay elektriklenen saçları düzleştirici özelliğe sahip. Silikon içermeyen formülü kabarmayı önlüyor. Phytolisse şampuan içerdiği çam özü ile saçın nem oranını koruyarak düzleştiriyor ve kıvırcıklıkları kontrol altına alıyor. Saça nem veriyor. Her hava koşulunda düz, elektriklenmeyen bir görünüm sunuyor. Çiçek asitleriyle yoğunlaştırılmış ebegümeci özü saç kütikülünü yatıştırıyor ve muhteşem bir parlaklık sağlıyor. Nemlendirici ve yenileyici özelliklere sahip aynısafa çiçeği saçı yumuşatırkensaça esneklik kazandırıyor.

Phyto Şampuan ve Phyto markasının diğer saç bakım ürünlerini portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli