Editörün Peter Thomas Roth Un Wrinkle İncelemesi

Kırışıklıkların temel nedeni, genetik yapımızın belirlediği genetik yaşlanmadır. Bu ailesel faktörlerle yakından ilişkilidir. Genetik faktörlerin dışında bir çok etken kırışıklıklara neden olur. Genetik faktörlerin dışında yüzdeki kırışıklıklar ve çizgiler aşağıdaki faktörlerden dolayı oluşur:

  • Güneş hasarı
  • Stres
  • Kas hareketi (mimiklerin aşırı kullanımı)
  • Yer çekimi
  • Travmalar
  • Cerrahi

İnce çizgiler derinin orta tabakası olan dermisin düzensiz kalınlaşması ve epidermisin su tutma kapasitesinin azalması sonucu oluşur. Başlıca güneş hasarından ve sigara içilmesi gibi çevresel toksinler yoluyla olur.

botox

Derin kırışıklıklar dinamik ve statik olmak üzere iki çeşittirler. Dinamik çizgiler yüz kaslarının çalışması ile ortaya çıkarlar. Statik çizgiler ise kas hareketi ile değişmezler.Dinamik çizgiler zamanla statik hale gelebilirler. Kaz ayağı çizgileri gözün etrafında gülme ile veya göz kaslarının alışması ile ortaya çıkan çizgilerdir. Alındaki kaygı çizgileri kaşları kaldırırken kasılan alın kasının kasılması sonucu oluşurlar. Kaşların arasındaki kaş atma çizgileri ise sinirlenildiği zaman kasılan corrugatorsupercili ve procerus kasları vasıtasıyla oluşur.

Bunun gibi olağan yaşlanma etkilerini en aza indiren ürünleriyle Peter Thomas Roth Un Wrinkle serisi, komple bir bakım sunuyor.

Peter Thomas Roth Un Wrinkle Turbo Face Serum Kırışıklık Serumu, tüm ciltler için uygundur. Ürün, ciltteki kırışıklıklar ve derinleşmiş çizgiler üzerinde etki sağlamaya yardımcı olur. Cilde canlılık ve gençlik ışıltısı sağlar. Yerleşmiş olan çizgilerin yumuşamasına yardım eder. Ürün temiz cilde günde 2 defa uygulanmalıdır.

1395660647_lico-071

Peter Thomas Roth Un Wrinkle Eye Göz Kremi, ciltteki kırışıklıkları ve ince çizgi görünümünü önleme noktasında etkili bakım sunar. Göz ve alın çevresinde meydana gelen çizgilerin görünümünü azaltır. Cildi yatıştırır ve gençleştirerek yenileyici bakım uygular. Antioksidan etkisi ile ciltteki yıpranmaların önüne geçer. Ürün göz altı ve çevresine uygulanır. Etkili sonuçlar için günde 2 defa uygulanması önerilmektedir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Peter Thomas Roth Un Wrinkle Creme Cleanser, ciltteki kiri, makyajı ve pürüzleri temizler. Cilt bariyerini korur ve yumuşak bir doku oluşturur. Cildin nem dengesini sağlar ve cildi sıkılaştırır. Antioksidan etkisi ile yoğun besleme sağlar ve cildi korur. Besleyici bakımla cilde güç kazandırır. Ürün hafif şekilde nemlenmiş olan cilde parmak uçları yardımı ile uygulanır. Su ile çalkalanır ve durulanır.

Peter Thomas Roth Un Wrinkle ürünleri Peter Thomas Roth markasının diğer tüm ürünlerini www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli