Editörün Peter Thomas Roth Mega Rich İncelemesi

Peter Thomas Roth Mega Rich serisi, etkili ve birbirinden farklı ürünlerden oluşuyor.

Peter Thomas Roth Mega Rich Şampuan, tüm saç tiplerinin kullanabildiği bir üründür ve saçların sağlıklı görünüm kazanmasını sağlayan zengin içeriğe sahiptir. Saçları kökten uca kadar besler ve canlı, temiz bir görünüm kazandırır. Saçların etkili şekilde temizlenmesini sağlar, günlük hasara dayanıklı saçlar geliştirir.

shutterstock_386588561-1070x712

Saçlarda meydana gelen kırılmalar, kopmalar, yıpranmalar saçın çevresel etmenler ile güçsüz kalmasından dolayı olur. Saç bakımınız için etkin çözüm sunacak Peter Thomas Roth Mega Rich Şampuan ile daha canlı ve yenilenmiş saçlara kavuşabileceksiniz. İçeriğindeki bitkisel özler ve vitaminler ile saçlarınızdaki değişimi düzenli kullanımda gözlemleyebileceksiniz.Günlük bakıma uygun olan ürün ıslak olan saç üzerine sürülür ve köpürtülerek yıkanır, ardından durulama işlemi gerçekleştirilir.

Peter Thomas Roth Mega Rich Conditioner Saç Kremi, tüm saç tiplerine uygun olan bir üründür. Saçları kökten uca kadar besler ve bakım sağlar. Saçlara canlılık ve parlaklık sağlar. Saçları çevresel koşulların olumsuzluklarına karşı korur ve kolaylıkla şekil almasını sağlar. Derinden bakım sağlayan ürün saçları yumuşatır ve etkili koruma sağlar.

493311462_1280x720

Yumuşak, pürüzsüz, beslenen, yönetilebilir saçlar için Biotin B-7 Kompleksi ve Vitamin C, E ve Pro Vitamin B5 ile zenginleştirilmiştir. Peter Thomas Roth Mega Rich Conditioner B-7 Kompleksi ile beslerken C ve E vitaminleri ile yumuşak, pürüzsüz ve dolgun saçlara sahip olmanızı sağlar. Ürün saç şampuanlandıktan sonra eşit miktarda saça uygulanır ve sonra durulanır, saça istenilen şekil verilir.

Peter Thomas Roth Mega Rich Body Cleanser Jel Yenileyici Vücut Şampuanı, tüm cilt tiplerinin kullanabileceği bir üründür. Cildi temizler ve yumuşatır. Etkili nemlendirici bakım uygular. Provitamin B5 ile cilt yapısını korur ve canlılık kazandırır. Cildi canlandıran ve ışıltı kazandıran ürün yenileme sağlar. Cildin arınmasını ve ferahlamasını sağlayan ürün ıslak cilde duş lifi yardımı ile uygulanır. Köpürtülerek cilde masaj yapılır. Ardından cilt durulanır ve arınması sağlanır.

741d8be09573486066989a222571f255_XL

Peter Thomas Roth Mega Rich İntensive Anti Aging Cellular Göz Kremi, Normal, kuru ve çok kuru ciltlerde kullanılan anti aging özellikli göz çevresi bakım ürünüdür. Göz çevresinde etkili nemlendirme sağlar ve derin kırışıklıkları, ince çizgileri yumuşatır. Cildin sıkılığını arttıran ürün etkili göz çevresi bakımı gerçekleştirir. Yeterli miktarda ürün günde 2 defa masaj yapılarak uygulanır. Göz kapağını uygulamanın dışında bırakmak gerekir.

 

Peter Thomas Roth Mega Rich Ürünleri ve Peter Thomas Roth markasının diğer tüm ürünlerini www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli