Editörün Peter Thomas Roth Firmx İncelemesi

Cilt sıkılaştırma ve yaşlanma karşıtı bakım ürünleriyle Peter Thomas Roth Firmx serisi, ihtiyaç duyduğunuz bakımı sağlıyor.

Peter Thomas Roth Firm X Peeling Jel, tüm cilt tipleri için uygundur ve ölü hücrelerin giderilmesine, pürüzsüz ve canlı bir cilt oluşturulmasına yardımcı olur. Hassas ciltteki ölü dokuları arındıran bakım ürünü sıkılaştırma etkisi de oluşturur. Ürünle cilt kurumadan derinlemesine arınır, canlanır ve pürüzsüz yumuşak bir görünüm kazanır. Ciltteki tıkanmış gözeneklerin açılmasına yardımcı olur ve daha canlı bir görünüm kazanmasını sağlar. Ürün haftada 1 ya da 2 defa temiz ve kuru cilde hafif masajla bol miktarda uygulanır. 2-8 dakika cilt üzerinde bekletilir ve su ile durulanır.

peeling-quimico-CIME

Peter Thomas RothInstant Firmx Temporary Eye Tightener, ciltlerde meydana gelen ince çizgi ve derin kırışıklıkları, kaz ayağı çizgilerinin görünümünü azaltmaya destek olur. Pürüzsüz ve canlı bir cilt sunar. İçeriği ile doğal bir sıkılaştırıcı olarak bakım gerçekleştirir. Cildin yaşlanmasını engeller.Göz çevresindeki şişlikler, yorgunluk görünümü, ince çizgiler ve kırışıklıklar için etkili bir ürün olan Peter Thomas Roth Instant Firmx Temporary Eye Tightener ile göz çevrenizde meydana gelen iyileşmeyi gözlemleyebileceksiniz.

Ancak bu iyileşme düzenli kullanımda geçici olarak göz çevresindeki izlerin kaybolmasını sağlar. Göz çevresinde meydana gelen şişlik görünümü, gölgelenmeleri yok eder. Ürün temiz ve kuru göz çevresine ince bir tabaka şeklinde uygulanmalıdır. 3-8 dakika süre ile kuruması beklenir ve sonrasında ılık su ile durulanır.

exfoliation

Peter Thomas RothInstant Firmx Temporary Face Tightener, tüm cilt tiplerinin kullanabileceği bir üründür. Cildi toparlar ve anti aging bakım uygular. Ciltteki leke ve pürüzlerin giderilmesine yardımcı olan ürün sıkı ve canlı bir cilt görünümü sağlar. Sıkılaştırıcı etkisi ile cilde bakım sağlar. İnce çizgi ve derin kırışıklıkların görünümünü azaltır. Daha pürüzsüz, sıkı bir cilt için etkin bakım sağlar. Yeterli miktarda ürün temiz ve kuru cilde uygulanır. 2-8 dakika süre ile cilt üzerinde kuruyana kadar bekletilir ve su ile yıkanarak kurutulur.

peter-thomas-roth-firmx-blog-banner

Peter Thomas Roth Firmx ürünlerini ve Peter Thomas Roth markasının diğer tüm ürünlerini www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli