Editörün Nuxe Makyaj Serisi İncelemesi

Nuxe Makyaj Serisi, ihtiyaca yönelik çözümler için geliştirilen ürünlerden oluşuyor ve oldukça etkili bir bakım sunuyorlar.

Poudre Éclat Prodigieux, yaz veya kış aylarında kullanabileceğiniz, anında etki yaratan bronzlaştırıcı bir pudra. Çok amaçlı kullanıma uygun olan ürün, yasemin özü içeriğiyle cilde ışıltılı bir görünüm veriyor, bronz ve aydınlık bir görüntü elde etmenizi sağlıyor. Oldukça hafif yapısıyla, cilde doğal bir parlaklık kazandırıyor. Cildi güçlendiriyor.

9bacfb47-9478-42a2-ac30-df6529e14b72

BIO-BEAUTÉ Tinted Repairing Lip Balm, kurumuş ve çatlamış dudaklar için ideal bir ürün. Kanada’da aşırı soğuk koşullarda test edilen balsamın içeriğindeki melisa özleri, dudakları onarıyor ve nemlenmesine yardımcı oluyor. Ahududu içeriğiyle, dudağınızda pürüzsüz ve tatlı bir his bırakıyor.

BIO-BEAUTÉ Perfecting BB Krem – Dark Shade, hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleriyle uyumlu. 24 saat nemlendirme, UV ışınlarına karşı koruma ve makyaj zemini özelliğiyle komple bir bakım sağlıyor. Eşsiz “ikinci cilt” etkisi, makyajınızın daha sağlam ve güçlü olmasına yardımcı oluyor. Şeftali özleri, 12 saate varan pürüzsüzlük özelliğiyle keyifli bir bakım sunuyor. Ürünün Medium ve Shade olmak üzere 2 ayrı çeşidi daha mevcut. Formülleri %99.2 oranında doğal içeriklerden ve %52.5 oranında organik bileşenlerden oluşuyor.

bronz_makyaj_sirlari_h1454

Crème Prodigieuse DD Krem, günlük kullanıma uygun, tüm cilt tipleriyle uyumlu ve etkili bir nemlendirici. Çok fonksiyonlu yapısıyla, kötü hava koşullarına bağlı olarak solgunlaşan cilde aydınlık bir görünüm veriyor. Pürüzsüz ve hafif dokusuyla, doğal cilt görüntüsü elde etmenizi sağlıyor. Ürünün, Medium ve Light olmak üzere 2 ayrı çeşidi daha mevcut. %58 oranında doğal içeriklere sahip krem, Mavi Ölmez çiçeği ve Shea özleriyle komple bakım sağlıyor.

islak_kapak

Teint Eclat Prodigieux Tanned Glow, mineral pigmentler, frangipane çiçeği ve hyaluronik asit ile ipeksi ve yağsız, renkli bir nemlendirici bakım ürünü. Cilde sağlıklı bir ışıltı vererek, canlandırıyor. Cilt tonu eşitsizliklerini gidererek, yaşlanma karşıtı etki sunuyor. Ürünün Golden Radiance ve Natural Radiance isimli farklı tonlarda 2 çeşidi daha mevcut. Yabani Hindiba Kökü, Frangipane çiçeği ve Yasemin Çiçeği dahilen az % 83 doğal madde içeriyor.

nuxe-makyaj-serisi-blog-banner

Nuxe Makyaj Serisi ve Nuxe markasının diğer tüm ürünlerini www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli