Editörün Neostrata Serum İncelemesi

Genellikle çizgi ve kırışıkların yaşlanmanın ilk belirtileri olduğu bilinir. Şimdi biliyoruz ki, cilt tonu eşitsizliği yaşlanmanın ilk belirtisidir. Cilt ne kadar eşit bir tona sahipse, daha genç görünür. Bu yüzden cilt tonunu eşitlemek için yaptığımız herşey aslında bizim daha genç görünmemizi sağlayacaktır.

Hiperpigmentasyon, cildin bir bölümünün diğer bölümlerden daha koyu bir renge sahip olmasıdır. Eşit cilt tonuna sahip olmak tüm cilt tonları için çok önemlidir, fakat daha koyu cilt tonuna sahip olanlar daha fazla dikkat etmesi gerekir.

5 food kinds 4 skin (Copy)

Ciltteki eşitsizliklerin en yaygın nedeni güneş ve melazmadır. Melazma daha çok hamile ve doğum kontrol hapı kullananları etkiler. Bir başka nedeni ise, iltihap sonrası hiperpigmentasyon dediğimiz yanık veya sivilcelerden sonra meydana gelen lekelerdir. Koyu leke aktif defarmasyon olan bölgede belirir.

Cilt tonunuz ne olursa olsun, eşit ve ışıltılı bir cilde sahip olmak mümkün. Ama unutmayın bu hemen olacak bir sonuç değil, düzenli kullanım ve zamanla en iyi sonuçları alabilirsiniz.

cilt-bakim-merkezleri

Cilt tonu eşitsizliğinin haricinde yaşlılık, güneş ışınları, yetersiz ve dengesiz beslenme ve yanlış bakım gibi faktörler nedeniyle cildimizde kırışıklık ve derin çizgiler oluşur.Bu da canımızı sıkan, güzelliğe gölge düşüren ve estetik kaygılar duymamıza yol açan bir başka problemdir.

Cilt bakımında en önemli husus; doğru bir bakım uygulamak ve cildi nemlendirmektir. Aynı zamanda cildinizdeki problemi iyi teşhis etmeli ve ona göre çözüm bulmalısınız.

Bunun için önereceğimiz ürünün adı; Neostrata Serum. Özellikle gece bakımı için oldukça ideal. Zengin içeriği sayesinde yoğun bakım uyguluyor. Gündüz, cildinize yaptığınız bakımı tamamlayıcı bir özellik sağlıyor.

hielo-en-belleza

Ürünün içeriğinde %10 LaktobionikAsid (Yeni jenerasyon PHA), A, E ve C vitaminleri bulunuyor. Glikolik asit, cildi yeniliyor ve pürüzsüz bir görünüm elde etmesini sağlıyor. Kollajen yapıyı güçlendirerek, çizgilerin azalmasına yardımcı oluyor, renk eşitsizliklerinin giderilmesini sağlıyor. Ayrıca güneşin zararlı uv ışınlarına karşı etkili bir koruma sağlıyor.

Marka neostrata pigment lightening gelneostrata peelingneostrata göz kremi gibi seçkin ürünlerde ki başarısını serum ürünleriylede sürdürmüş ve kullanıcıları tarafından büyük beğeni kazanmıştır.

neostrataserum

Serum günde 1 kez, gece uygulanıyor. Cildinizi temizledikten sonra, yüz ve boyun bölgenize sürebilirsiniz. Bunun yanında kırışıklık ve çizgilerin yoğun olduğu göz etrafı, dudak çevresi gibi bölgelerde de kullanabilirsiniz. Ürünü www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

9 thoughts on “Editörün Neostrata Serum İncelemesi

 • Mayıs 6, 2016 at 4:41 pm
  Permalink

  Aynaya baktıkça daha da iyi hissettim. Hoş ürün.

  Reply
 • Mayıs 7, 2016 at 3:46 pm
  Permalink

  çok etkili bir serum. mutlaka denemelisiniz kızlar :))

  Reply
 • Mayıs 8, 2016 at 5:55 pm
  Permalink

  Yaşlanma etkilerine birebir iyi geliyor.. o çizgiler kendini toparlamaya başlıyor.

  Reply
 • Mayıs 8, 2016 at 9:06 pm
  Permalink

  Teyzemde gördüm. İnanılmaz farketmiş. En kısa zamanda ben de alıcam. :))

  Reply
 • Mayıs 9, 2016 at 6:31 am
  Permalink

  Cildim ışıl ışıl oldu. Tavsiye ederim.

  Reply
 • Mayıs 9, 2016 at 3:59 pm
  Permalink

  Sadece ince değil derin kırışıkları da toparlamaya yardımcı. Çok beğendim.

  Reply
 • Mayıs 9, 2016 at 5:37 pm
  Permalink

  asla yaşlanmıycam artık bu bir sır tüm dostlarımdan saklıyorum 🙂 şaka bi yana tabikide güzel bir ürün başarılarını görmesem yorum yazmam aksine olumsuz yorum yapardım ama yiğidi öldür hakkını yeme derler bizde

  Reply
 • Mayıs 10, 2016 at 11:06 am
  Permalink

  Çok faydalı gibi duruyor. Ürün hakkında bilgilendirmeniz çok güzel açıklayıcı olmuş.Teşekkürler.

  Reply
 • Mayıs 10, 2016 at 2:56 pm
  Permalink

  etkili bir serum farklı bir hava katıyor. çok beğendim.

  Reply

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli