Editörün Mustela Stelatopia İncelemesi

Çok kuru ve atopik ciltler için geliştirilmiş olan Mustela Stelatopia serisi, farklı ürünleriyle komple bir bakım sunuyor.

Mustela Stelatopia Milky Bath Oil Banyo Yağı, Kuru, çok kuru ve atopik eğilimli çocuk ve bebek ciltlerinde görülen aşırı kızarıklık ve enflamasyon durumları için geliştirilmiş yüz ve vücut yağıdır. Tahriş, kızarıklık ve kuruluk için kullanılan ürün ciltte oluşan rahatsızlığı yatıştırır. Banyo sırasında kuruyan bebek ciltlerini nemlendirme noktasında etkili bakım sağlar. Bebeğin banyosu sırasında banyo suyuna 2-3 ölçek dökülür. Bebek ürünün döküldüğü su ile narin şekilde yıkanır ve sonrasında kurulanır.

Mustela Stelatopia Cleansing Krem, çok kuru ve atopik cilde sahip olan yeni doğan, bebek ve çocuk ciltlerinde nemlendirici bakım sağlar. Ciltte eksilmiş olan yağ dokusunu telafi etmeye çalışır. Yağlı ajanları yardımı ile kurumayı engeller. Tahriş oluşumunu ve kaşınma hissini ortadan kaldırır. Banyoda yüz, vücut ve saçlı bölgelerin günlük temizliğini sağlayan ürün 2-3 kez pompalama şeklinde ovalamadan vücuda uygulanır ve sonrasında da nazikçe durulama işlemi gerçekleşir.

Mustela Stelatopia Emollent Krem, bebeklerin hassas cildinde yumuşaklık ve nemlenme sağlar. Kuru, çok kuru ve atopik ciltlerin kullanımı için idealdir. Cildi rahatlatan ve nemlendiren ürün hassas bebek ciltlerin yatışmasına yardımcı olur. Ürün yeterli miktarda alınarak sabah ve akşam kuru ve temiz cilde nazik hareketlerle masaj yaparak uygulanır. Düzenli kullanımla etkili sonuçlar elde etmek mümkündür.

myth-730x400

Mustela Stelatopia Lipid-Replenishing Balm, bebek ve çocukların hassas olan ciltleri için tasarlanmış olan nemlendirici balsamdır. Aşırı kuruluk nedeni ile meydana gelen kaşıntı, kızarıklık ve pullanmayı yatıştırır ve cildi besler. Yeniden yapılandırıcı etki sağlayan ürün cilt bariyeri sağlayarak yumuşatıcı etki sunar ve cilt kuruluğuna karşı etkili koruma geliştirir.

Bebek ve çocukların cildi oldukça hassastır. Her türlü dış etkenden oldukça etkilenir ve tahriş olabilirler. Ancak bazı bebeklerin bu dış etkenler haricinde de ciltleri daha hassas ve daha kurudur. Bu tarz çok kuru cilde sahip olan bebek ve çocuklar için ekstra bir bakım gerekmektedir. Mustela Stelatopia Lipid Replenishing Balmileri derecede kuru ve hassas bebek ve çocukların bakımı için özel olarak geliştirilmiştir. Aşırı kurumuş ciltler için bakım yapar, nemlendirir ve rahatlama sağlar.Balsamı her gün düzenli olarak yüz ve vücuda nazikçe uygulamak gerekir.

Mustela stelatopia ve diğer tüm Mustela ürünlerini www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli