Editörün Mustela Krem İncelemesi

Mustela, farklı cilt tiplerine uygun olarak geliştirdiği kremlerle, etkili bir bakım sağlıyor.

Mustela Stelatria Dermo Repairing Care Onarmaya Yardımcı Bakım Kremi, yenidoğanlarda, bebeklerde ve çocuklarda kuruluk ve lokaliritasyona bağlı meydana gelen cilt çatlaklarına, isilik sorunlarına karşı etkili bakım sağlar. Yüz ve vücutta tahriş olmuş bölgelerin günlük bakımı için kullanılan ürün onarıcı, yatıştırıcı ve dengeleyici bakım sağlar. Dış faktörlere bağlı tahriş, kuru plaklar, isilik, böcek sokması ve su çiçeği rahatsızlıklarında da kullanılır. Ürün kuru ve temiz cilde uygulanır. Tahriş olmuş bölgelere günde 2-3 kere sürülür ve hafifçe masaj yapılır.

Mustela Specific Support Bust Göğüs Bakım Kremi, hamile bayanların bu süreçlerinde göğüslerinde görülecek sarkma ve elastikiyet kaybının önüne geçebilmek için uygulanan göğüs bakım kremidir. Şişen ve gerilen göğüslerde yatışma ve yoğun nem desteği sağlar. Göğüsleri sıkılaştırır ve esnekliğin artmasını sağlar. Ürün sabah ve akşam göğüs ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulanır. Hamilelik süresince uygulanması önerilir.

hassas-cilt-bakimi_646x340

Mustela Nursing Comfort Balm, bebeklerin emme hareketi sonucunda meme başı tahrişleri ve çatlakları giderme noktasında kullanılır. Emzirme döneminde tahriş ve çatlak sorununu ortadan kaldırır. Doğum sonrasındaki hassasiyeti ortadan kaldırmak için kullanılır. Kullanımı ile cildi yumuşatarak güçlendirmeye yardımcı olur. Ürün meme uçlarına emzirme sonrasında ve ihtiyaç duydukça uygulanır. Emzirmeye hazırlık olması açısından doğumdan 1 ay önce uygulanması gerekir.

Mustela Ultimate Hydration, hamileliğin başından itibaren kullanılan ürün uzun süreli koruma ve nemlendirici bakım sağlar. Cildin rahatlamasını ve tahriş hissinin azalmasını sağlar. Uzun süreli koruma sağlayan ürün cildi nemlendirir ve cildin kurumasını önleyici bakım sağlar. Cilt tarafından kolaylıkla emilen ürün nemi korurken yağ eksikliğinide giderici bakım sağlar. Ürün her gün kullanılır ve duş sonrasında tüm vücuda masaj yapılarak uygulanır.

Mustela Instant Comfort Legs, hamilelik aşamasında bacaklardaki şişlik ve yorgunluk hissinin azalmasına yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Bacaktaki doku duvarlarını güçlendiren ürün cildi nemlendirir ve yatıştırıcı etki sağlar. Ciltte yapışkanlık etkisi bırakmayan ürün leke bırakmayan içeriğe sahiptir. Uzun süreli konfor sağlayan ürün günde 2 defa ayak bileklerinden dizlere doğru dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır. Uygulama sonrasında bacaklar 10-15 cm yukarıda durmalıdır.

a5ab8679-7406-4c99-ba2e-025cff810d4b-large

Mustela Stelaprotect Face Cream Spf 50, hassas bebek ciltlerini güçlendirici etkisi ile dış etkilere karşı korur. Yüz bölgesinde etkili koruma sağlar ve cildi nemlendirir. Cildi yumuşatan etkisi ile cildi yatıştırır ve cildin kaybettiği toleransı geri kazandırır. Aşırı hassasiyeti azaltan ürün, koruyucu bariyeri geliştirir ve cildi yeniden yapılandırır. Ürün yeterli miktarda, sabah ve akşam günde 2 defa temiz cilde uygulanır.

Mustela Stelatopia Cleansing Cream, çok kuru ve atopik cilde sahip olan yeni doğan, bebek ve çocuk ciltlerinde nemlendirici bakım sağlar. Ciltte eksilmiş olan yağ dokusunu telafi etmeye çalışır. Yağlı ajanları yardımı ile kurumayı engeller. Tahriş oluşumunu ve kaşınma hissini ortadan kaldırır. Banyoda yüz, vücut ve saçlı bölgelerin günlük temizliğini sağlayan ürün 2-3 kez pompalama şeklinde ovalamadan vücuda uygulanır ve sonrasında da nazikçe durulama işlemi gerçekleşir.

Mustela Stelatopia Emollent Cream, bebeklerin hassas cildinde yumuşaklık ve nemlenme sağlar. Kuru, çok kuru ve atopik ciltlerin kullanımı için idealdir. Cildi rahatlatan ve nemlendiren ürün, hassas bebek ciltlerin yatışmasına yardımcı olur. Ürün yeterli miktarda alınarak sabah ve akşam kuru ve temiz cilde nazik hareketlerle masaj yaparak uygulanır. Düzenli kullanımla etkili sonuçlar elde etmek mümkündür.

20150130T21511325547000200bebeklerin_cilt_bakimi

Mustela Hydra Stick With Cold Cream Nutri Protective, kuru ciltler için geliştirilmiştir. Besleyici stick duyarlı olan bölgeleri korur. Dudaklar, yanaklar ve burun bölgesini etkili şekilde korur. Kuru ve hassas ciltli yeni doğan, bebek ve çocuklarda kullanıma uygundur. Nemlendirici bakım ve koruma sağlayan ürün kuru bölgelere lokal şekilde uygulanır. İstenilen sıklıkta ve zamanda uygulaması yapılır.

Mustela Hydra Bebe Body Nemlendirici Vücut Losyonu, normal cilt yapılı yeni doğanlar ve bebekler için geliştirilmiş olan günlük vücut nemlendiricisidir. Formülündeki bileşimi ile uzun süreli nemlendirme sağlar. Dış koşulların meydana getirdiği zararlı etkilere karşı cildi koruyan losyon cildin doğal gelişimini destekler. Cildi yumuşatarak ipeksi bir görünüm sağlar. Cildin doğal gelişimini destekleyen ürün günlük kullanıma uygundur. Temizlenmiş cilde banyo sonrasında nazik hareketlerle masaj yaparak uygulanır.

Mustela Hydra Bebe Face Nemlendirici Yüz Losyonu, bebek cildini dış etkilerin neden olduğu zararlı etkenlere karşı korur ve cildin doğal gelişimini destekler. İnce ve hafif yapılı ürün cilt tarafından kolaylıkla emilir. Doğumdan itibaren kullanıma uygun olan ürün temiz cilde nazik hareketlerle masaj yapılarak uygulanır. Günlük kullanıma da uygundur.

mustela-krem-blog-banner

Mustela Krem ve Mustela markasının diğer ürünlerini www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli