Editörün Lierac Çatlak Kremi İncelemesi

Çatlaklar sıklıkla kadınlarda, kalça, baldır, karın ve göğüs bölgelerinde çatlaklar görülmektedir. En önemli nedenleri kilo alıp vermedeki ani değişiklikler, gebelik ve vücudun nemsiz kalması sayılabilir. Ancak dikkat edildiğinde görülmüştür ki çatlaklar her kadında ve her gebede görülmemektedir. Bu anlamda şanslı olan taraf genelde genetik özelliklerinin elverişli olmasındandır.

Bunun dışında tamamen cilt yapısı ön plandadır. Örneğin; cilt rengi açık olanlar çatlak sorununa daha yatkındır. Zaten zamanla kararan çatlaklar, açık tenli bayanlarda kendini daha çok belli eder. Cildin elastikiyetinde önemli rollere sahip elastin liflerinin yapısı bu durumda çok önemlidir. Cildin elastik özelliğini kaybetmemesi için mutlaka bol bol su içmeli ve cildi dışarıdan sürekli nemlendirmelisiniz.

gobek-catlagi

Deri çatlağı çeşitli nedenlerle cildin iç kısımdan yırtılması olarak bilinir. Genel olarak kilo alıp verme esnasında cildin gerilip tekrar kendini bırakması sebebiyle oluşur. İç kısımdaki yırtık dışarıdan cilt üzerinde çizik şeklinde bir görünüme sahiptir.

Önce morarma şeklinde görülür ve ardından da dış sınırları koyulaşmaya iç kısmı beyazlaşmaya başlar. Son olarak da bu görünümde kalır. Özellikle güneşin etkisi ile bronzlaşan bölgelerde daha net bir şekilde görünmektedir. Cilt çatlağına engel olacak tüm uygulamalar, yeni oluşan çizginin sönmesinde de etkilidir.

vajina_gobek

Bu problem için, dünyada çok tercih edilen bir ürün var; o da Lierac Çatlak Kremi. Lierac, aktif bitki moleküllerinden yararlanarak, daha etkili ve gerçek bireysel kullanımı çeşitlendirmek amacıyla farklı kategorilerde toplanan yüz ve vücut ürünlerinden oluşan geniş bir yelpazeye sahip.

Çatlak izleri hamilelikten veya kilo kaybettikten sonra ya da ergenlik çağı sırasında ortaya çıkarlar. İlk başlarda fark edilmemesine rağmen bu izler cilt üzerinde kırmızı ve mor sonraları inci beyaza dönüşür. Lierac phytolastil çatlak kremi, çatlak izlerinin oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. Hamileliğin 3. ayından itibaren ve doğumdan 1 ay öncesine kadar günde bir kez uygulanıyor.

Doğum-Çatlakları-Nasıl-Geçer2

Çatlakların oluşmasını engellemek için yapılması gereken en önemli şey; erken önlem almak ve cildi nemlendirmek. Lierac çatlak kremiyle bu problemin üstesinden gelebilirsiniz.

Lierac çatlak kremi kullananlar, ürünün çatlak probleminde kullanılabilecek en iyi ürün olduğunu belirtiyor. Eğer sizinde çatlak probleminiz varsa ürünü www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

lieracbanner

9 thoughts on “Editörün Lierac Çatlak Kremi İncelemesi

 • Mayıs 6, 2016 at 4:39 pm
  Permalink

  Çatlaklara örtücü etki yapıyor. Güzel ürün.

  Reply
 • Mayıs 7, 2016 at 3:47 pm
  Permalink

  çatlaklar hepimizin problemi. bu ürün yardımcı oluyor büyük çapta…

  Reply
 • Mayıs 8, 2016 at 5:57 pm
  Permalink

  Doğum sonrasında oluşan çatlaklarda gözle görülür farklar oldu.. mucize gibi geldi bu krem bana..

  Reply
 • Mayıs 8, 2016 at 9:02 pm
  Permalink

  Çatlak problemi için önlem almak lazım. Bu konuda oldukça etkili bir ürün.

  Reply
 • Mayıs 9, 2016 at 6:30 am
  Permalink

  Özellikle hamilelik çatlaklarına etkili. Tavsiye ederim.

  Reply
 • Mayıs 9, 2016 at 4:02 pm
  Permalink

  Doğum yapan bayanlar bilir bu çatlaklar bazen sinir bozucu boyutlara ulaşır ama bu krem sinirinizi yatıştırıyor. Çok kısa sürede harika etkileri olan bir krem.

  Reply
 • Mayıs 9, 2016 at 5:31 pm
  Permalink

  bu kıremi kardeşim kullnıyordu ondan aldım denemek için hoşuma gitti bende portakalrenginden aldım ve kullanmaya devam eyt,m etkileri gözle görülür şekilde olumlu

  Reply
 • Mayıs 10, 2016 at 11:16 am
  Permalink

  Lierac ın çatlak kremini hamile bir arkadaşım kullanmıştı.Onda gördüm gerçekten çok etkili küçücük bile iz kalmamış.Ben zaten markayı çok beğeniyorum:yakın çevremde kullanmış memnun kalmış birini görünce zaten tereddütüm kalmadı.

  Reply
 • Mayıs 10, 2016 at 2:54 pm
  Permalink

  çatlaklara karşı etkili bir ürün. tavsiye ederim.

  Reply

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli