Editörün La Roche Posay Redermic İncelemesi

La Roche Posay Redermic serisi, tüm cilt tipleri için geliştirilmiş, yaşlanma karşıtı ürünlerden oluşuyor.

La Roche Posay Redermic R Yeux Tüm Cilt Tipleri İçin Retinol İçerikli Anti Aging Bakım Kremi, hassas gözlere uygun olan yaşlanma karşıtı bakım kremidir. Göz çevresindeki kırışıklıkları, morlukları, halkaları, şişlikleri ve çizgileri en aza indirir. Ürün cilt bariyerini sağlamlaştırır ve cildi sıkılaştırır. Ürün, cildin yenilenmesini sağlar ve cildi yumuşatır. Ürün cilde enerji katar, şişlik ve torbalanmaları ortadan kaldırır. Gözaltı ve göz çevresi kusurlarını gideren ürün göz çevresini aydınlatır ve canlı bir görünüm kazandırır. Akşam kullanabileceğiniz ürün içerden dışarıya doğru uygulanır.Ancak ürünü kullandığınızda güneşten sakınmanız önerilir. Kullandıktan sonra üzerine makyaj yapabilirsiniz.

anti-aging-tips

La Roche Posay Redermic C PS Hassas Ve Kuru Ciltler İçin Anti Aging Bakım Kremi, kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Ürün ciltteki derin kırışıklıkları ortadan kaldırır. Sıkılık kaybının önüne geçer. Cildi onarıcı, dolgunlaştırıcı, destekleyici ve yaşlanma karşıtı bakımını sağlar. Cilt desteğini güçlendiren ürün yaşlanma belirtilerinin önüne geçer. Ürün tüm yüz ve boyuna sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulanır.

La Roche Posay Redermic C PNM Hassas Ve Karma Ciltler İçin Anti Aging Bakım Kremi, kuru ve hassas ciltlerde görülen derin kırışıklıkları ortadan kaldırmak için geliştirilmiş bir üründür. Cildi toparlar ve kırışıklık görünümlerini de azaltır. Cilde yoğun şekilde nem kazandıran ürün yeniden esneklik ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Kırışıklıkları dolgunlaştırıcı etki ile şekillendirir. Kurulukları yatıştırır ve rahatlatır.

cilt-guzelligi-meyve1-660x330

Cildin canlı görünüm kazanmasını sağlar. Gözeneklerin tıkanmasını da engeller. Kuru ciltler için özel olarak tasarlanmış olan ürün yaşlanma karşıtı bakım sağlar. Ürün akışkan dokusu ile cilt tarafından hızla emilir ve rahatlatıcı etki sağlar. Kuru ciltlerdeki derin kırışıklıkların ve çizgilerin görünümünü en aza indirir. Sabah ve/veya akşamları temiz ve kuru cilde, yüz ve boyun bölgesine nazikçe masaj yaparak düzenli olarak uygulayınız. Göz çevresinden uzak tutunuz.

la-roche-posay-blog-banner

La Roche Posay Redermic ürünleri ve La Roche Posay markasının diğer tüm ürünlerini www.portakalrengi.com  adresinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli