Editörün La Roche Posay Kerium İncelemesi

Saç ve saç derisi problemleri, kepek ve saç dökülmesi gibi önemli sonuçlarla karşımıza çıkabilir. Pullanma sadece saç derisi için değil, yüzde de görünür bir problemdir. Bunun gibi sorunları önlemek için geliştirilmiş olan La Roche Posay Kerium serisi, etkili ürünleriyle komple bir bakım sağlıyor.

La Roche Posay Kerium Doux Extreme Şampuan, normal ve hassas saçlar için geliştirilmiştir. Ürün, saç derisine parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Saçları ve saç derisini derinlemesine temizler ve arındırır. Saçları koruyan ürünle saçlar beslenir. Parlaklık ve yumuşaklık kazanan saçlar tahrip edici dış etkenlere karşı korunur. Saçların kolay şekillenmesi aşamasında kulalnılan ürün yatıştırıcı ve ferahlatıcı etkiye sahiptir. Ürün ıslak olan saça ve saç derisine uygulanır. Köpürtülen ürün ıslak olan su ile iyice durulanır. İşlem sıkça tekrar edilebilir.

kepek21

La Roche Posay Kerium AC Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, herkesin kullanabileceği bir üründür. Kadın ve erkeklerde görülen saç dökülmelerine karşı etkili bakım sağlar. Saç tellerini güçlendirir, canlandırır ve hacim kazandırır. Dökülme karşıtı bakım ürünü ile saçlarınızı kökten uca besleyebilirsiniz. Saç dökülmelerinin önüne geçen ürünle saç telleri güçlenir ve dökülmeler tarih olur. Ürün ıslatılmış olan saça masaj yaparak uygulanır ve ardından durulama işlemi yapılır.

how_to_get_rid_of_dandruff

La Roche Posay Kerium DS Kepeğe Karşı Etkili Yoğun Bakım Kürü Şampuanı, kadın ve erkeklerin saçlarında kepeğe karşı etkili bakım sunar. İçerdiği temizleyici ile saç derisinde sebum dengesi sağlanır. Ürün kepeğin azalmasını sağlar. Kalıcı kepeği yok etmek için kullanılan bu ürün tekrar oluşumunun da önüne geçer. Kafa derisine ve saç köküne arındırıcı bakım uygulan ürün kaşıntıyı da rahatlatır. Ürün kullanımı ile gözle görülür şekilde sağlıklı saçlar geliştirir. Ürünü saç derisine nazikçe ve masaj yapar şekilde uygulayın ve saçınızı durulayın. 4 haftalık kür halinde haftada 2 defa uygulanması önerilir.

La Roche Posay Kerium DS Pullanma Karşıtı Yatıştırıcı Yüz Bakım Kremi, seboskuamlı ciltler için geliştirilmiştir. Ürün, ciltlerde gözle görünür pullanma, kızarıklık ve aşırı sebum oluşumunu engeller. Yatıştırıcı ve onarıcı bakım kremi ürün cildin pullu ve kızarık bölgelerini besler ve onarır. Cildin konforunu yeniden kazandırır. Cildin doğal nemi ve esnekliğine kavuşmasını sağlayan ürün cilt tarafından kolaylıkla emilir. Ürünü sabah ve akşam günde iki defa temiz cilde tonikleme işleminden sonra uygulamak gerekir.

Dandruff issue on man's sholder

La Roche Posay Kerium AC Kür Saç Dökülmesine Karşı Dermatolojik Bakım Kürü, saç dökülmelerine karşı geliştirilmiştir. Dökülmeleri gözle görülür şekilde azaltır. Erkek ve kadınlarda görülen dökülmeleri azaltır. Saçları kökten uca kadar besler. Saçları güçlendirir ve dayanıklılığını arttırır. Saç dökülmelerini önlemeye yönelik olarak kullanılan ürünün 2 farklı aplikatörü vardır. Ürünü 6 hafta boyunca yoğun saç dökülmesine karşı kullanmak gerekir. Her gün 1 defa 12 spreyleme şeklinde. Dönemsel saç dökülmesinde ise saç derisine haftada 3 defa, günde 1 defa 12 kez spreyleme şeklinde uygulanır.

kerium-ds-blog-banner

La Roche Posay Kerium ürünleri ve La Roche Posay markasının diğer tüm ürünlerini www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli