Editörün La Roche Posay Güneş Serisi İncelemesi

La RochePosay Güneş Serisi, birbirinden farklı ve etkili ürünlerden oluşuyor.

La RochePosayAntheliosLaitSpf 50, bebeklerin hassas ciltleri için geliştirilmiş özel ürün güneşe karşı etkili koruma sağlar. Suya, kuma ve tere karşı dayanıklı olan ürün etkili bir bakım sunar. Zararlı UV ışınlarını bertaraf ederek cildi korur. Hassas olan ciltlere özel olarak geliştirilmiş olan ürün sprey formu ile kolaylıkla kullanılabilir. Güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulanır gerektiğinde de tekrarlanabilir.

La RochePosayAnthelios Compact Creme SPF 50+, güneşe karşı hassas olan ciltler için geliştirilmiş olan ürün cildi doğal olarak kapatır ve aynı zamanda yüksek koruma faktörü ile güneşe karşı korur. Ürün krem pudra dokusu ile de kolaylıkla uygulanır. Ciltte maske görünümüne sebep olmayan ürün cilt tonu eşitsizliklerini homojen bir yapıya getirir. Farklı cilt renklerine uygun koyu ve açık ton seçenekleri de mevcuttur. Güneşe çıkmadan önce cilde eşit biçimde uygulanmalıdır. Sıklıkla yenilenebilecek olan ürün günlük kullanım için de idealdir.

güneş-ışığüının-faydaları

La RochePosayAntheliosUnifiantBlurOpticSmoother Spf50, hassas bebek ciltlerine yönelik olarak geliştirilmiş olan ürün UV ışınlarına karşı etkili koruma sağlar. Güneş kaynaklı cilt hasarlarını önlemek için geliştirilmiş etkili ürünle koruma sağlamak mümkündür. Bebek cildine özel bakım sağlayan ürün güneşe çıkmadan 30 dakika önce yüz ve tüm vücuda uygulanmalıdır. Her iki saat ara ile tekrarlanması gereken ürün sudan çıktıktan sonra da yeniden kullanılmalıdır.

La RochePosayAnthelios XL SPF 50+ ComfortCream, normal ve karma ciltler için geliştirilmiş olan ürün güneşe karşı hassasiyet gösteren her cilde etkin koruma sağlar. Güneş koruyucu yüz kremi yüksek koruma sağlar ve suya, güneşe dayanıklıdır. Güneşe karşı hassas olan ciltlerde yüksek koruma sağlamaya yardımcı ürünü güneşe çıkmadan 30 dakika önce yüz bölgesine uygulamak gerekir. Ürün 2 saat ara ile tekrarlanmalıdır.

La RochePosay Ultra Light Spf50, alerjiye eğilimi olan, hassas ve güneşe toleransı düşük olan kişilerde kullanılır. Normal ve karma yapılı ciltler için de uygundur. La Roche Posay içerdiği termal suyu ile alerji yapma riski de düşük bir üründür. Cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur ve spf 50 derecenin üzerinde koruma sağlar. Cildi koruyan ürün nemlendirici bakım da sağlar. Cilt tarafından kolaylıkla emilir ve güneşin nemden olduğu hasarlara karşı cildi korur. Ürün güneşe çıkmadan yarım saat önce uygulanmalıdır. Yeteri kadar uygulanan ürün gerektikçe tekrarlanır.

La RochePosayAnthelios XL DryTouch Jel Krem, güneşe toleransı olmayan yağlı ve karma ciltler için geliştirilmiştir ve yüz için kullanılır. Hassas olan ciltler için ideal bakım sağlayan ürün spf 50 derecelik koruma sağlar. Güneş ışınlarına ve suya karşı dayanıklı olan ürün ciltte parlamayı önler. Cilt tarafından emilen ürün kalıntı ve yağlı his bırakmaz. Yüz bölgesini koruyan ürün güneşe çıkmadan 20 dakika önce cilde uygulanmalıdır.+

shutterstock_254319649

La RochePosayAnthelios XL SPF 50+ Ultra LightYüz İçin Ultra Akışkan Güneş Koruyucu, hassas ve açık tenli ciltlerde güneşe karşı etkili koruma sağlar. Kullanılan ürün UV ışınlarına karşı etkili koruma meydana getirir. Işınların neden olabileceği cilt lekeleri ve güneş yanıklarını ortadan kaldırmak için kullanılan ürün ciltteki deformasyonları en aza indirir. Foto yaşlanma, cilt hasarları, kusurlarını etkili şekilde ortadan kaldırır. Yağlanmaya ve kurumaya neden olmayan ürün güneşe çıkmadan 30 dakika önce cilde uygulanmalıdır.

La RochePosayAntheliosLait SPF 50+ Vücut İçin Kadifemsi Güneş Kremi, hassas ve güneş alerjisi olan ciltler için geliştirilmiş olan ürün orta derecede güneş ışığına maruz kalan ciltler için de üstün bakım sağlar. Güneş ışınları yüksek UV ışınlarınına karşı üstün koruma sağlar. Filtreleme özelliği ile güneş ışınlarının zararlı ışınlarını süzer. Güneş yanıkları, cilt reaksiyonları ve UV ışınlarının yol açtığı hasarlara karşı koruma sağlar. Güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulanan ürün 2 saatte bir tekrarlanır.

La RochePosayAnthelios AC SPF 30+ Fluide Extreme Yağlı Ve Akne Eğilimli Ciltler İçin Koruma, yağlı ve akneye eğimli ciltler için geliştirilmiş olan ürün güneşin zararlı ışınlarına karşı etkili koruma sağlar. Matlaştırıcı özellikli ince dokusu ile ileri düzey bakım sağlar. Cildi güneş yanıklarından, cilt reaksiyonlarından ve UV ışınlarından koruyan ürün güneşe çıkmadan 30 dakika önce tüm yüz bölgesine uygulanır. Ürün 2 saat ara ile ve her yüzme sonrasında tekrarlanır.

La RochePosayAnthelios SPF50 Güneşten Koruyucu Kadifemsi Süt, kuru ciltler için uygun olan ürün çok yüksek UVA-UVB koruması içerir. Filtreleme sistemi ve yatıştırıcı antioksidan özelliği ile UV ışınlarına karşı güçlendirilmiş koruma sağlar. Ürün kadifemsi dokusu ile nemlendirici bakım sağlar. Ciltte kalıntı ve yağ bırakmaz. Suya ve kuma dayanıklı olan ürün güneş yanıkları, cilt reaksiyonları ve UV ışınlarının neden olduğu hasarlara karşı da koruma sağlar. Güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulanan ürün 2 saatte bir tekrarlanmalıdır.

how-should-I-preapre-for-my-first-laser-hair-removal-treatment

La RochePosayAnthelios XL SPF50 Fluide Extreme Yüz İçin Koruma, hassas olan ciltlerde güneşe karşı koruma sağlayan ürün cildi nemlendirici özelliklidir. Hafif renk dokusu ile cilde doğal olarak bronzluk sağlar. Normal ve karmaya dönük ciltler için geliştirilmiş olan ürün üst düzey koruma sağlar. Suya ve güneş ışığına karşı dayanıklı olan ürün hassas, normal ve karma ciltlerde yüksek koruma sağlar. Ürünü güneşe çıkmadan yarım saat önce yüze uygulamak gerekir. Uygulama 2 saatte bir tekrarlanmalıdır.

La RochePosayAnthelios Spf50 Güneşten Koruyucu Sprey, hassas olan çocuk cildine özel olarak geliştirilmiştir ve ürün güneşe karşı etkili bir koruma sağlar. Çocukların hassas olan cildini zararlı etkilerden koruyan ürün cilde rahatsızlık hissi vermez ve cilt yapısı ile uyumludur. Güneşin zararlı ışınlarına karşı etkili koruma sağlayan ürün güneşe çıkmadan 30 dakika önce yüz ve vücudun tamamına uygulanır. Sudan her çıkıldığında ve iki saat ara ile tekrarlanmalıdır.

La RochePosayAnthelios XL SPF50+ CremeFondante, hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanabildiği ürüb ciltte oluşan büyük küçük her türlü sorunu ortadan kaldırma noktasında etkili bir üründür. Üstün ve yoğun formu ile kısa sürede cilt tarafından emilir ve güneşin zararlı etkilerine karşı cild korur. Zararlı etkileri önler ve doğal bir görünüm sağlar. Ciltteki UV ışınlarına karşı da etkili bir koruma sağlar. Ürünü güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulamak ve her 2 saatte bir tekrarlamak gerekmektedir.

La Roche Posay Güneş Ürünleri ve La Roche Posay markasının diğer ürünlerini portakalrengi.com adresinden detaylı olarak inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli