Editörün İsis Pharma Leke Kremi İncelemesi

Genellikle deride renk değişikliği veya koyu lekeler ile karakterize, bazen hiperpigmentasyon olarak da bilinen akne, beyaz nokta, siyah nokta ya da çoğumuzun alışık olduğu sivilcenin bir sonucudur. Cilt lekeleri için sadece sivilceyi suçlamak doğru değildir, nihayetinde doğumda da doğal olarak ciltte ortaya çıkan leke türleri yer almaktadır.

leke-tedavisi

Sivilcelerinin neden olduğu lekelerin genel olarak iki sebebi vardır. Derideki doğal gözeneklerin doğal vücut yağı ile tıkanması sonucu bakteri ile enfekte olmaları ve başlarının çirkin bir hal alması. Bu enfeksiyon durumu  deride beyaz nokta veya siyah noktaları oluşmasına davetiye çıkarmaktadır. Daha da kötüsü sivilcelerin sıkma gibi uygunsuz yöntemler yara izi ya da küçük lekelerin oluşmasına yol açar.

Ciltteki kahverengi lekeler bir sağlık sorunu olmamasına karşı görünümleri çoğu insanı rahatsız etmekte ve bu lekelerden kurtulmak istemelerine neden olmaktadır. Ciltteki kahverengi lekeler başta eller olmak üzere yüzde, bacaklarda sık olarak görülmektedir.

e40ceb_d6c8072689ac4a659754d816789acf5b.jpg_srz_p_979_406_75_22_0.50_1.20_0.00_jpg.00

Kahverengi lekelerin görünümü bazen rahatsız edici olsa da bu lekelerin cildinize bir zararı dokunmaz. Koruma kremi kullanmadan uzun süre güneşte kalındığında da kahverengi lekeler kolayca oluşabilmektedir.

Cilt kendini güneşin zararlı ışınlarından koruyabilmek için hücreler fazla miktarda melanin yani cilde rengini veren renk pigmentini salgılamaya başlar. Bu melanin birikintileri bazı bölgelerde yoğunlaşır ve kahverengi lekeler olarak görülür.

Bu tip lekeler için ideal bir ürün olan Isıs Pharma leke kremi, aydınlatıcı özelliğe sahip bir bakım kremi. Güneşin zararlı ışınlarına karşı da etkin bir koruma sağlıyor. Yaşlılık, hamilelik ve güneş ışınları gibi nedenlere bağlı olarak oluşan lekeleri gidermek konusunda gayet başarılı bir ürün.

1_2012060391241242

İsis Pharma formülünde %5 B-White, %4 Lumiskin, %1 Vitamin C ve güneşin zararlı etkilerinden korumak için spf50+ gücünde güneş koruyucu filtreler bulunuyor. Düzenli bir kullanımla, cildin doğal rengine kavuşmasını sağlıyor. Cilt renginin daha düzenli olmasını sağlıyor. Cilde aydınlık ve canlı bir görünüm kazandırıyor. Cilt lekelerinin yeniden oluşmasını sağlıyor. Leke kremi kullanıcıları tarafından en etkili leke kremi olarak biliniyor.

isispharma

Kremi her sabah, cildinizi temizledikten sonra nazik hareketlerle problemli bölgeye uygulayabilirsiniz. Düzenli bir kullanımla olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Eğer sizde leke açıcı krem konusunda kararsızlık yaşıyorsanız bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. İsis Pharma leke kremini ve markanın diğer tüm ürünlerini www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

 

9 thoughts on “Editörün İsis Pharma Leke Kremi İncelemesi

 • Mayıs 6, 2016 at 4:42 pm
  Permalink

  Lekelerim için iyi geldi. Güzel ürün, sevdim.

  Reply
 • Mayıs 7, 2016 at 3:46 pm
  Permalink

  lekelere karşı çok etkili. rahatlıkla kullanabilirsiniz…

  Reply
 • Mayıs 8, 2016 at 5:54 pm
  Permalink

  Kahverengi lekeleri olanlara tavsiye ederim. koyu kahverengi olan güneş lekelerime çok iyi geldi.

  Reply
 • Mayıs 8, 2016 at 9:10 pm
  Permalink

  Her evde bulunması gereken bir ürün. Yaş almayla birlikte ortaya çıkan lekeler için başka çözüm yolu yok malesef

  Reply
 • Mayıs 9, 2016 at 6:32 am
  Permalink

  Güneş koruyucu olarak etkili. Beğendim.

  Reply
 • Mayıs 9, 2016 at 3:58 pm
  Permalink

  Sadece lekeleri gidermiyor aynı zamanda nemlendirip bakım yapıyor. Bu ürüne bayıldım.

  Reply
 • Mayıs 9, 2016 at 5:39 pm
  Permalink

  aknelerim için uzun zamandır bir krem arıyorum biçok şey kullandım hepside geçici oldu umarım ısıs işe yarar yeni başladım etkilerini sizinle paylaşcam indirim çeki için teşekkür ederim

  Reply
 • Mayıs 10, 2016 at 11:01 am
  Permalink

  Ürünü kullananları da araştırdım çok fazla memnuniyet var.Bu biraz daha insanın içini rahatlatıyor.Ürün çok faydalı gözüküyor. Portakalrengi.com a baktım ürünleri indirimli alabilmek de çok güzel.

  Reply
 • Mayıs 10, 2016 at 2:56 pm
  Permalink

  gayet etkili bir ürün. herkese tavsiye ederim.

  Reply

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli