Editörün Heliocare Compact (Güneş Koruyucu Kapatıcı) İncelemesi

Kapatıcıyı kabarık bir lekenin, benin yahut iri bir sivilcenin üzerine uygulamamak gerekir. Aksi halde uygulama yapılan bölgeye daha fazla dikkat çekeriz. Bunun yerine biraz pudra kullanarak bölgedeki renk farkını alabiliriz.

Yağ bazlı kapatıcılar ince çizgileri parlatarak daha fazla belirginleştirirler. Yağ bazlı kapatıcılardan uzak durmakta fayda var.

Kalem şeklinde olan kapatıcılar daha narin bir uygulamaya imkan sağlarlar. Bunları tercih etmekte fayda vardır. Aksi halde kapatıcıyı bir temizleme çubuğunun ucuyla da küçük bölgelere uygulayabilirsiniz. Yüzümüzde herhangi bir yere ihtiyaçtan fazla kapatıcı sürmek de ilgiyi o bölgeye çekecektir. En uygun kullanım kapatıcıyı öncelikle noktalar halinde uygulama yapacağınız bölgeye sürmek ardından parmak uçlarımızla narince masaj yapar gibi kapatıcıyı dağıtmaktır.

gunes_isinlari_gozlerinize_zarar_verebilir13724271100_h1043806

Cilt renginizden biraz daha koyu bir ton seçmeniz ideal olandır. Kapatıcının rengi fondöten seçiminizden bir ton daha açık olmalıdır. Kapatıcı rengini en iyi deneyebileceğiniz yer kol içinizdir. Eğer kapatıcıyı gözaltı halkaları için kullanacaksanız içinde altın parıltıları olanları tercih edebilirsiniz. Eğer kapatıcıyı sivilcelerinizi kapatmak için kullanacaksanız içinde sarı tonları olanları tercih edebilirsiniz. İçinde pembe tonları olan kapatıcılar yalnızca sivilcelerinizi biraz daha belirginleştirmeye yarar.

Başarılı bir kapatıcı ürün olan Heliocare Color SPF 50 Oil Free-Compact, yağsız formu ile özellikle karma, yağlı ve akneli ciltlerin kullanımına özgü geliştirilen kompakt formda yüksek koruma faktörlü kapatıcı güneş ürünüdür. Yağsız formülü ile ciltte yağlanma ve parlamaya sebep olmaz. Eşsiz formülünde yer alan gelişmiş fiziksel ve kimyasal koruyucu filtrelerin yanı sıra, yüksek doğal bitki özlü (Eğrelti Otu ekstresi, Yeşil Çay ekstresi) bileşimi ile güneşin zararlı etkenlere karşı derinin savunmasını güçlendirir.

Cildi besler ve cildin yatıştırılmasında yardımcı olur. Cildi güneşin zararlı ışınlarından korurken aynı zamanda cilt kusurlarını kapatarak cildin kusursuz ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Güneşe maruz kalmadan önce yüz ve boyuna sünger ile yeterli miktarda uygulanır. Her sabah kullanılabilir. Gerektiğinde gün içinde uygulama tekrarlanabilir.

Heliocare compact spf kapatıcı pudra ve Heliocare markasının diğer ürünlerini www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli