Editörün Dr. Murad Peeling İncelemesi

Yüz bölgesinde çeşitli problemler oluşabilir. Cildindeki çok miktarda sivilce ve siyah noktadan şikayet eden kişiler, bunları kesinlikle kendi yöntemleriyle sıkmaya çalışmamalılar. Çünkü siyah noktalar, sıkma işlemi sonrasında iltihaplanabilir, sivilceler etrafa yayılabilir.

Peeling yaparak ve uygun ürünü kullanarak, cildinizin tamamen temizlenmesini ve ölü hücrelerin cilt yüzeyinizden atılmasını sağlayabilirsiniz.

Yüzümüzdeki bir diğer cilt problemi de; geniş gözeneklerdir. Genellikle cildin kendi yapısıyla ilgilidir, ancak özenli bir bakımla gizlenebilir. Geniş gözeneklerin dış etkenlerle tıkanması ihtimali yüksektir. Doğru bakımı uygulayarak bundan kurtulmak mümkün.

2346

Siyah noktalar, yağ birikintileri, ölü hücreler, makyaj ya da diğer artıklar gözenekleri doldurarak genişletirler. Ancak bütün bu artıklar tamamen temizlendiklerinde, geniş gözenek olarak kalsalar bile eskisi kadar dikkat çekici olmazlar.

Kadınlarda genellikle menstrüasyon döneminde ağız, çene bölgesindeki sivilce ve lekelerde artış görülür. Bunun sebebi vücuttaki hormonların artışıdır.

Cilt; aşırı güneş ve rüzgar, kuvvetli sabunlar, dengesiz beslenme, yaşlanma, yeterli sıvı almama, kurutucu maske ya da kozmetikler, kullanılan ilaçlar ve çevre faktörleri nedeniyle kuruyabilir. Cilt kuruluğunun genel sebebi; cildi besleyen sebumu (yağ) üreten yağ bezlerinin yeterli çalışmamasıdır. Cilt tedavisi ve evde uygulanacak bakım, yağ bezlerini uyararak, yağ üretimini düzenler.

Fotolia_50924214_Subscription_Monthly_M

Yağlı cildin en belirgin özelliği ise; aşırı yağ salgılaması, normal ve kuru ciltten daha kalın olmasıdır. Yağlı ciltte kir ve yağlarla dolu geniş gözenekler de görülebilir. Yağlı cildin oluşmasına sebep olan bazı etmenler arasında; ergenlikte hormon dengesizliği, yağ açısından zengin beslenme alışkanlığı, sıcak ve nemli hava sayılabilir.

Güzelliğin en önemli noktalarından biri olan yüzümüzde yaşadığımız bunun gibi problemler için Dr Murad Peelingi ile, cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayabilirsiniz.

o

Dr. Murad peeling içeriğinde bulunan salisilik asit , laktik asit ve glikolik asit peeling etkisi yaratarak, kirlenmiş gözenekleri temizliyor. Cilde pürüzsüz ve yumuşak bir dokunuş veriyor, yağlı görünümü önlüyor. Ayrıca jojoba özleri sayesinde daha genç ve sıkı bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Tüm dünyanın tercih ettiği Dr. Murad nemlendiriciDr. Murad serum ve Dr. Murad leke kremi gibi başarılı ürünlerin yanında peeling ürünlerinde de bu başarısını sürdüren marka peeling kullanıcıları tarafından da büyük övgüler almıştır.

Kullanımına gelecek olursak; yüz ve boyun bölgenizi hafifçe ıslatın. Islattığınız bölgeye ürünü uygulayın. Masaj yaparak hassas bir şekilde cildinize yedirin. Ardından ılık suyla yıkayın ve nazikçe kurulayın. Haftada 2-3 kez uygulayabilirsiniz.

drmuradpeeling

Dr. Murad peeling ürünlerini www.portakalrengi.com adresinden ayrıntılı inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

9 thoughts on “Editörün Dr. Murad Peeling İncelemesi

 • Mayıs 6, 2016 at 4:40 pm
  Permalink

  Ölü derileri uzaklaştırıyor. Tazelik veriyor.

  Reply
 • Mayıs 7, 2016 at 3:47 pm
  Permalink

  bu peeling bir başka cidden. öneriyorum arkadaşlar 🙂

  Reply
 • Mayıs 8, 2016 at 5:56 pm
  Permalink

  Siyah noktalar 2 hafta kullanım sonrasında azalmaya başlıyor. tavsiye ederim beğendim..

  Reply
 • Mayıs 8, 2016 at 9:04 pm
  Permalink

  Siyah noktalarım için kullanıyorum. Bir haftada gözle görülür azalma oldu. Keşke daha önce keşfetseymişim.

  Reply
 • Mayıs 9, 2016 at 6:30 am
  Permalink

  Cilt bakımı için kaliteli bir ürün. Tavsiye olunur.

  Reply
 • Mayıs 9, 2016 at 4:01 pm
  Permalink

  Dr. Murad ürünlerinin etkisi tartışılmaz. Ailenin bayanları olarak tek geçiyoruz.

  Reply
 • Mayıs 9, 2016 at 5:34 pm
  Permalink

  siyah noktalarımdan kurtuldum gördüğüm anda muradı kulalnıyorum anında etki ediyo temizleyip atıyo

  Reply
 • Mayıs 10, 2016 at 11:11 am
  Permalink

  Ya ben nasıl daha önce görmedim bunu. Ürünü araştırdım biraz gerçekten çok olumlu yorumlar var. Zaten peeling i çok seviyorum,mutlaka deneyeceğim.

  Reply
 • Mayıs 10, 2016 at 2:55 pm
  Permalink

  diğer peelingler gibi deriyi soymuyor. etkili bir ürün.

  Reply

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli