Editörün DDF Nemlendirici İncelemesi

Cilt bakımında en önemli konulardan biri de; nemlendirmedir. Komple bir bakım için, cildin ihtiyaç duyduğu nem miktarı karşılanmalıdır. DDF geliştirdiği nemlendirici ürünlerle ihtiyaçlara cevap veriyor.

Clarifying Hydrator yağlı ve yağlıya eğilimli ciltler için, cildi yağlandırmadan derinlemesine nemlendirir. Aşırı yağ salınımını baskılar, parlamayı önler. İçeriğindeki Kadife Çiçeği, anti-bakteriyel, yara iyileştirici ve tahriş önleyicidir. Cilde  nem verir. Akşam temiz cilde uygulanır. Göz çevresine kesinlikle gelmez. Sabahları aynı formüle sahip güneş korumalı, DDF Mattifying Oil Control Treatment SPF 15 nemlendirici olarak önerilir.

avon-maksfeup-face

Advenced Firming Cream güçlü antioksidan etkisi ile cildin nem bariyerini sağlamlaştırır ve hücre yenilenmesini aktive eder. İçeriğindeki Hint Safranı, yüzyıllardır Orta Asya’da alternatif tıpta kullanılmakta olan Hint Safranı (Zerdeçal – Turmerik kökü) cilt üzerindeki serbest radikal zararlarına karşı; en başarılı, en etkili antioksidanlardan biridir. Kullanımı: Temiz cilde, akşamları, göz çevresi hariç, Restoring Night Serum üzerine uygulanır.

Glycolic %10 Exfoliating Moisturizer normalden kuruya eğilimli ve kuru ciltler için onarıcı gece bakım kremidir. İnce çizgileri minimize eder. Cildin nem seviyesini artırır. Yumuşak bir cilt dokusuna ve cildin optimum Ph seviyesine kavuşmasına yardımcı olur.

13582385816761-e1427116908714

Uyarı:  Hassas ciltler için uygun değildir. Kullanımı: Sadece gece temiz cilde yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanır. İlk iki hafta, iki gece de bir kullanılır. İki hafta sonra cilt alıştı ise her gece kullanıma geçilebilir. Eğer alışmadı ise ürün bitene dek, gün aşırı kullanmaya devam edilir. Temiz cilde küçük miktarda uygulanır. Göz çevresinde kesinlikle kullanılmaz. Sabahları cilt yıkanarak ürün ciltten arındırılmalı, mutlaka güneş korumalı bir DDF nemlendiricisi kullanılmalıdır.

Ultra-Lite Oil Free Moisturizing Dew normal, normalden yağlıya eğilimli/yağlı veya hassas ciltler için, sakinleştirici, yatıştırıcı, cildin doğal nem bariyerini güçlendiren bir nemlendiricidir. Sabah ve akşam, temiz cilde göz çevresi hariç uygulanır.

ddf-nemlendiriciler-blog-banner

Discoloration Reversal Moisturizer, tüm ciltler için leke açıcı gece kremidir. Leke serumlarının üzerine uygulanır. Sahip olduğu antioksidanlarla, cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı güçlendirirken, lekelerin minimize olmasına yardımcı olur. Temiz cilde, sadece gece leke serumunun üzerine uygulanır. Kesinlikle göz çevresine getirilmez. DDF Nemlendirici ürünleri ve DDF markasının diğer tüm ürünlerini www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli