Editörün DDF Güneş Kremi İncelemesi

Zararlı güneş ışınlarına karşı önlem almak çok önemlidir. Çünkü güneş ışınları, cildin erken yaşlanmasına neden olur, leke ve cilt tonu eşitsizlikleri gibi problemler ortaya çıkabilir. DDF geliştirdiği güneş koruyucu ürünlerle ihtiyaçları karşılıyor.

Daily Protective Moisturizer SPF 15 normal, kuru, kuruya eğilimli ciltler için, UVA / UVB ışınlarına karşı güneş koruma içeren, DDF’ e patentli Redox 2 Antioksidan Complex ile yüksek etkili, yaşlanmayı önleyici bakım özelliklerine sahip, cildi derinlemesine nemlendirebilen, gündüz bakım kremidir. Temiz cilde göz çevresi hariç yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanır. Gün içerisinde istenilen sıklıkta kullanılabilir.

euromelanoma

Protective Eye Cream SPF 15, gün boyunca güneşin zararlı ışınlarından, hassas ve nazik göz çevresini koruyan, zengin içerikli antioksidanlarıyla, yaşlanma etkilerine karşı cilt yapısını sağlamlaştıran, olabilecek hasarlardan göz çevresini koruyan, nemlendirici göz çevresi kremidir.Sabahları temiz göz çevresine uygulanır.

Advenced Moisture Defense UV Cream SPF 15 patentli Turmerik Kompleks sayesinde cilde nem verir, elastikiyet kazandırır. Hücre yenilenmesi aktive eder. Güçlü antioksidan etkisi cildin nem bariyerini sağlamlaştırır. Cildi nemlendirirken; güneşten koruma faktörü SPF 15 ile cildi güneşin zararlı ışınlarından korur. Sabahları temiz cilde göz çevresi hariç yüz ve boyun bölgesine sürülür. Gün içerisinde istenilen sıklıkta tekrar edilmesinin mahsuru yoktur.

shutterstock_282752783

Ultra-Lite Oil Free Moisturizing Dew SPF 15 hassas yağlı ciltler için sakinleştirici, yatıştırıcı, cildin doğal nem bariyerini güçlendiren, güneş korumalı bir nemlendiricidir. İçeriğindeki Allantoin hücre yenilenmesini hızlandırır, cildi nemlendirir, iyileşmesine yardımcı olur. Kullanımı: Sabahları temiz cilde, göz çevresi hariç uygulanır. Gün içerisinde istenilen sıklıkta tekrar edilebilir.

Protect And Correct SPF 15 kuru ve lekeli ciltler için formüle edilmiş, hem leke açıcı hem de güneş korumalı bir nemlendiricidir. İçeriğindeki Beta Karoten (Provit. A), Retinil Palmitat, Palmitik Asit, A Vitaminin türevleridir. Cildi nazikçe soyarken, lekelerin açılmasına ve diğer maddelerin doku altına daha iyi penetre olmasına yardımcı olur. Kullanımı: Temiz cilde sabahları göz çevresi hariç uygulanır.  Gün içerisinde istenilen sıklıkta tekrar edilebilir.

ddf-gunes-koruyucu-blog-banner

DDF Güneş Koruyucu ürünleri ve DDF markasının diğer ürünlerini www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli