Editörün Davines Oi/Oil İncelemesi

Davines OI/OIL serisi, tüm saç tiplerinin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmiş olan etkili ürünlerden oluşuyor.

Davines OI/OIL Tüm Saç Tipleri İçin Bakım İksiri, Roucou yağı ile zenginleştirilmiş Ol, kusursuz saçlar için çok yönlü bir iksirdir. Her saç tipinde rahatlıkla kullanılabilen, tüm saç ve baş derisi ihtiyaçlarını karşılayan mucizevi bir yağdır. Sıradışı yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Etkili bir düğüm çözücüdür ve uçuşmayı engellemeyi garanti eder. Yoğun bir antioksidandır ve serbest radikallere karşı etkilidir. Saçı ağırlaştırıp, aşağı çekmeden korur. Kurutma süresini kısaltır. Kalıntı bırakmaz. Yeni nesil nefes aldıran silikon yağları karışımı sayesinde saça yapılacak işlemlerin performansını etkilemeden, saç yapısı üzerinde koruyucu bir film tabakası oluşturur.

sac-bakimi

Aynı zamanda Annatto olarak da bilinen bir Amazon bitkisidir. Beta-carotene bakımından çok zengindir (havuçtakinin 100 katı kadar). Saçı yapılandırıcı ve büyümesini hızlandırıcı bir etkisi vardır. Melanin üretimini harekete geçirerek UV ışınlarının yol açtığı hücre hasarını büyük oranda azaltır. Yaşlanmanın önüne geçer. Cildin esnekliğini korumasını sağlar. Oligoelementler bakımından zengindir. Serbest radikallere karşı nötralize edici etkisi ile bilinen Ellagic Asit içerir. Kullanımı: Ol’den 2-3 pompa sıkın. Nemli saçın gövdesine ve uçlarına eşit bir şekilde dağıtın. Saçı kuruttuktan sonra kuru saçın gövdesine ve uç kısımlarına yaklaşık 2-3 pompa sıkın. İnce telli saçlar için sadece bir pompa sıkın. Orta kalınlıkta ve kalın telli saçlar için 2-3 pompa sıkmak yeterlidir.

Davines OI/OIL AllIn One Milk Tüm Saç Tipleri İçin Bakım Sütü, Roucou yağı ile zenginleştirilmiş, kusursuz saçlar oluşturmak için geliştirilmiştir. Tüm saç tipleri için yoğun ve özel bir bakım sunar. Hafif ve durulanmayan yapısı, gün boyu bakım etkisini devam ettirir. Saça ekstra yumuşak ve parlak bir doku katar. Roucou Yağının mucizevi etkileriyle geliştirilmiştir. Saçı ısı ile şekillendiricilerin zararlı etkilerine karşı korur. Elektriklenip kabaran saçları kontrol altına alır. Hızlı ve pratik bir biçimde şekillendirilme imkanı sağlar. Saçı ağırlaştırmaz ve yağlı bir görünüm oluşturmaz. Yumuşak, kolay taranan ve bakımlı saçlar oluşturur. Paraben içermeyen yapısı saça zarar vermez. Tüm saç tipleri için günlük kullanıma uygundur. Kullanımı: Davines OI/OIL Tüm Saç Tipleri İçin Sülfatsız Bakım Şampuanı ile saçınızı yıkayıp durulayın. Nemli saçın boy ve uçlarına masaj yaparak uygulayın. Durulamadan dilediğiniz gibi şekillendirin.

soukhin.hair_-995x498

Davines OI/OIL Tüm Saç Tipleri İçin Sülfatsız Bakım Şampuanı, Roucou yağı ile zenginleştirilmiş, kusursuz saçlar oluşturmak için geliştirilmiştir. Sülfat ve paraben içermeyen yapısıyla saçı yormaz ve asla zarar vermez. Roucou Yağının mucizevi etkileriyle geliştirilmiştir. Saça ekstra yumuşak ve parlak bir doku katar. Dış etkenlerin yıpratıcı etkilerine karşı saçı korur. Saçı ağırlaştırmaz ve sönmesine engel olur. Yumuşak, kolay taranan ve bakımlı saçlar oluşturur. Tüm saç tipleri için günlük kullanıma uygundur. Kullanımı: Nemli saça masaj yaparak uygulayın. Birkaç dakika bekletip durulayın. Gerekirse işlemi tekrarlayın. Davines OI/OIL Tüm Saç Tipleri İçin Bakım Kremi ile günlük bakımınıza devam edin.

Davines OI/OIL Tüm Saç Tipleri İçin Bakım Kremi, Roucou yağı ile zenginleştirilmiş, kusursuz saçlar oluşturmak için geliştirilmiştir. Tüm saç tipleri için yoğun ve özel bir bakım sunar. Saça anında etki ederek yumuşak, pürüzsüz ve parlak bir doku oluşturur. Saçın ihtiyacı olan besinleri karşılar ve bakımını gerçekleştirir. Isı ile şekillendiricilerin zararlarına karşı saçı korur. Saç dolaşıklarını kolayca açar. Roucou Yağının mucizevi etkileriyle geliştirilmiştir. Paraben içermeyen yapısı saça zarar vermez.Tüm saç tipleri için günlük kullanıma uygundur. Kullanımı: Davines OI/OIL Tüm Saç Tipleri İçin Sülfatsız Bakım Şampuanı ile saçınızı yıkayıp durulayın. Nemli saçın boy ve uçlarına masaj yaparak uygulayın. 2-3 dakika bekletin. İyice durulayın.

davines-oi-oil-blog-banner

Editörün Davines Oi/Oil ürünleri ve Davines markasının diğer saç bakım ürünlerini www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli