Editörün Davines Alchemic İncelemesi

Boyalı saçların bakımı konusunda etkili olan Alchemic serisiyle, Davines markası her ihtiyacı karşılıyor.

Alchemic Shampoo Silver, beyaz saçlar için geliştirildi. Bunun yanında güneş ışınları nedeniyle sararan saçların bakımı için de oldukça ideal. Islak saçınızı nazikçe masaj yaparak köpürtün ve ardından durulayın. Gerekli görüldüğünde tekrarlayabilirsiniz.

Alchemic Shampoo Golden, doğal ya da kozmetik yollarla sarı renge sahip olan saçların, daha sarı ve ışıltılı olmasını sağlıyor. Islak saça nazikçe masaj yaparak uygulayın ve ardından durulayın. İsteğe bağlı olarak tekrarlayabilirsiniz.

Alchemic Shampoo Copper, bakır renkli saçların rengini koruması için kullanabileceğiniz bir şampuan. Islak saça nazikçe uygulayın ve ardından durulayarak bakımınızı tamamlayın.

sac-dokulmesi-20150912194133

Alchemic Shampoo Red, doğal ya da kozmetik yollarla kızıl-maun renk tonuna sahip olan saçlar için kullanabileceğiniz bir şampuan. Islak saça uyguladıktan sonra durulayın ve bakımınızı tamamlayın.

Alchemic Shampoo Tobacco, açık ya da orta derecede kahverengi saçların bakımı için geliştirildi. Nazikçe masaj yaptıktan sonra durulayabilirsiniz.

Alchemic Shampoo Chocolate, doğal ya da kozmetik yollarla koyu kahverengi-siyah tona sahip saçlar için geliştirildi. Islak saçınıza nazikçe uyguladıktan sonra, durulayabilirsiniz.

sc-bakimi

Alchemic serisinde saç rengine uygun saç kremleri de bulunuyor.

Alchemic Conditioner Silver, beyaz saçlar ve güneş ışınları nedeniyle sararan saçların bakımı için geliştirildi. Saçlarınızı yıkadıktan sonra nemli saçınıza uygulayın. 5-8 dakika bekledikten sonra nazikçe tarayın ve ardından durulayın.

Alchemic Conditioner Golden, doğal ya da kozmetik yollarla sarı renge sahip olan saçların bakımı için geliştirilen saç kremi. Saçlarınızı yıkadıktan sonra nemli saçınıza uygulayın. 5-8 dakika bekledikten sonra nazikçe tarayın ve ardından durulayın.

Alchemic Conditioner Copper, bakır renkli saçların rengini koruması için kullanabileceğiniz bir saç kremi. Saçlarınızı yıkadıktan sonra nemli saçınıza uygulayın. 5-8 dakika bekledikten sonra nazikçe tarayın ve ardından durulayın.

Alchemic Conditioner Red, doğal ya da kozmetik yollarla kızıl-maun renk tonuna sahip olan saçlar için kullanabileceğiniz bir saç kremi. Saçlarınızı yıkadıktan sonra nemli saçınıza uygulayın. 5-8 dakika bekledikten sonra nazikçe tarayın ve ardından durulayın.

12

Alchemic Conditioner Tobacco, açık ya da orta derecede kahverengi saçların bakımı için geliştirildi.Saçlarınızı yıkadıktan sonra nemli saçınıza uygulayın. 5-8 dakika bekledikten sonra nazikçe tarayın ve ardından durulayın.

Alchemic Conditioner Chocolate, doğal ya da kozmetik yollarla koyu kahverengi-siyah tona sahip saçlar için geliştirildi.Saçlarınızı yıkadıktan sonra nemli saçınıza uygulayın. 5-8 dakika bekledikten sonra nazikçe tarayın ve ardından durulayın.

Davines Alchemic ürünleri ve Davines markasının diğer saç bakım ürünlerini www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli