Editörün Darphin Göz Kremi İncelemesi

Göz kontörü bölgesi kadınların en özen göstermeleri gereken bölgelerden biri. Bu bölgedeki deri, diğer bölgelerdeki derilerden 5-6  kat daha hassas ve dolayısıyla gündelik hayatta maruz kaldığımız yorgunluk ve stres gibi etkenler bu bölgedeki tahrişi arttırıyor. Bunun sonucunda, koyu halkalar ve ince çizgiler de kaçınılmaz son oluyor.

Çözüm olarak, Darphin üçlü etkiye sahip Ideal Resource Anti-Dark CircleEye Illuminator yorgun gözlere enerjisini geri kazandırırken yatıştırıyor ve genç görünümü korumaya yardım ediyor. Bu yeni jenerasyon bakım için Darphin Vendôme Enstitüsü’ndeki güzellik terapistleri tarafından kullanılan gelişmiş masaj tekniklerinden esinlenilmiş. Darphin markasının bu ürünü kullananlar tarafından en iyi göz çevresi kremi olarak bilinmektedir.

выглядить свежо

Darphin göz kreminin en dikkat çekici özelliği pürüzsüz metal başlığı.Bu başlığı göz çevrenizde gezdirdiğinizde, yarattığı masaj hissiyatıyla kan dolaşımını hızlandırıyor.Vesoğuk olduğu için de, gözlerinizin etrafındaki şişliklerin azalmasına yardımcı oluyor. Bu yüzden parmaklarınızla ekstradan masaj yapmanıza gerek kalmıyor. Ayrıca;

 • Ürün hafif renkli bir görünüme sahip, bu yüzden göz altında daha aydınlık bir görüntü sağlıyor. Nemlendirme konusunda da başarılı olduğunu söylemek mümkün.
 • Şeffaf kapağın içinde, ürünün ağzına denk gelen koruyucusu var. Bu sayede krem kapalıyken de akıp etrafa bulaşmıyor.
 • Krem, tüm cilt tipleri için uygun. Kıvamı çok yoğun ya da çok hafif değil. Bu da kremin bir diğer avantajı.Ayrıca lens kullananlar için de uygun bir ürün.
 • En iyi gözaltı kremi olarakta bilinen ürünü gün içinde makyaj dolayısıyla göz altında oluşan kuruluğu gidermek için, birden fazla uygulama yapabilirsiniz.

suhaja-kozha-03

Ürünün içeriği hakkında bilgi verecek olursak;

Aydınlatıcı Etki; saydam optik teknolojisi ile birleşen mikropartiküller ışığı yakalıyor ve anında göz çevresini aydınlatıyor.Göz kontörü çevresi, içeriğindeki maddelerden faydalanarak zaman içinde daha aydınlık görünüyor. C Vitamini, Karadut kökü ve nane familyasından bir bitki olan  Scutelleria ekstresi cilde masaj yapıldığında mikrosirkülasyonu canlandırıyor. İnce çizgilerin görünümü azalıyor, ve “photoshop” etkisi göz çevresinin ışıltısını geri kazanmasına yardımcı oluyor.

gozcevresi_kirisikliklari

Yenileyici Etki; Siegesbeckia bitkisi ve  Oligopeptit birleşimi doğal kolajen üretimini desteklerken, zeytin ekstresi ideal  nem dengesini sağlamak için bariyer fonksiyonunu geri kazandırıyor. Göz kontürü sağlamlaştığında, yorgun görüntüsünden arındığında ve beslendiğinde gücünü ve esnekliğini geri kazanıyor.

Yatıştırıcı Etki: Yeşilçayekstresi, Kafein ’in faydalarıyla birleşip tahrişe meyilli olan göz kontürünü yatıştırıp koruyor. Gözler adeta enerji ile doluyor.

darphingozkremi

Bir çok kişinin darphin göz kremi fiyatını merak ettiğini biliyorum. Darphin göz kremini ve markanın diğer tüm ürünlerini www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilir  ve sipariş edebilirsiniz. Darphin markasının tüm ürünlerinde %20 indirime ek olarak 3 AL 2 ÖDE kampanyası da sizleri bekliyor.

9 thoughts on “Editörün Darphin Göz Kremi İncelemesi

 • Mayıs 6, 2016 at 4:34 pm
  Permalink

  Göz gibi hassas yerler için ideal. Güzel ürün.

  Reply
 • Mayıs 7, 2016 at 3:50 pm
  Permalink

  ben çok severek kullanıyorum. etkili bir ürün..

  Reply
 • Mayıs 8, 2016 at 6:03 pm
  Permalink

  Darphin ürünlerinin ayrı bir kalitesi var. Kullandıktan sonra başka bir şey kullanası gelmiyor insanın.

  Reply
 • Mayıs 8, 2016 at 8:40 pm
  Permalink

  İnanılmaz bir dinginlik, rahatlık, fresh bir etki yarattı henüz ilk kullanımdan itibaren. Kardeşime de almayı düşünüyorum.

  Reply
 • Mayıs 9, 2016 at 6:26 am
  Permalink

  Bakışlarım enerji kazandı. Güzel ve kaliteli bir ürün.

  Reply
 • Mayıs 9, 2016 at 4:08 pm
  Permalink

  Ben lens kullanıyordum o yüzden her ürün iyi gelmiyordu. İyi ki kullanmaya başlamışım çok memnun kaldım.

  Reply
 • Mayıs 9, 2016 at 5:15 pm
  Permalink

  günlük makyaj sonrası göz çecremdeki temilik ürünlerinin yaptığı oluşturduğu o kuruluğu ve yıpranma etkisini düzeltici güzel kullanışı kolay çok güzel bir ürün

  Reply
 • Mayıs 9, 2016 at 10:01 pm
  Permalink

  Valla çok güzel bir ürüne benziyor gerçekten. Bir çok özelliği var.Çok amaçlı resmen.Sİteye baktım bu arada bi sürü indirim var 🙂 çok sağolun

  Reply
 • Mayıs 10, 2016 at 2:52 pm
  Permalink

  çok etkili ve yormayan bir ürün. sizler de deneyin bence.

  Reply

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli