Editörün Caudalie Serum İncelemesi

Çevresel faktörler ve yaşlanmayla birlikte oluşan kırışıklıklar oldukça can sıkıcı bir hale gelebilmektedir.

Caudalie, kırışıklık problemlerine karşı komple bir bakım için 5 farklı serum geliştirerek, tüm ciltlerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Caudalie Firming Serum, cilt hücrelerinin doğal hyaluronik asit üretimini dengeleyerek, cildi sıkılaştırıyor ve daha genç görünmesini sağlıyor. Anti aging etkisini artırmak için yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayabilirsiniz. Elastikiyetini kaybetmiş olan bölgelere direkt olarak nazikçe masaj yapabilirsiniz. Ürünü sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

gülümseme-2

Caudalie Premier Cru The Elixir, cilt tarafından anında emiliyor ve cilde kapsamlı bir yaşlanma karşıtı etki sunuyor. Cilt beslenir, yatışır ve daha ışıltılı bir görünüm kazanıyor. Yarı yağ, yarı serum dokusu ile kreminizin etkinliğini arttırarak cilde etkinliği kanıtlanmış yeniden şekillendirme etkisi sunuyor. Sabah ve akşam yüz, boyun ve dekolte bölgesine günlük nemlendiricinizden önce 4 damla halinde uygulayınız. Göz çevresine uygulamaktan kaçınınız. %99,5 doğal içeriğe sahip. Komedojenik değildir.

Caudalie Vinoperfect Radiance Serum, hafif dokusuyla lekeleri düzeltiyor ve yeni leke oluşumunu önlüyor. Cilt tonunu eşitliyor ve cilde ışıltı kazandırıyor. Yüksek oranda konsantre edilmiş Viniferine içeren formülü ile güneş lekeleri, akne izleri, yaralar ve hasarlı bölgeler üzerinde etkilidir. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Yağ içermiyor. Fotosensitifdeğildir, komedojenik değildir. Günlük nemlendiricinizden önce sabah ve akşam yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız. Eşit bronzluk için güneş koruyucunun altına uygulanması önerilir.

tratamientos-no-invasivos-870x560

Caudalie Anti-Wrinkle Defense Serum, Polifenol + C Vitamini  içeriğiyle antioksidan ve kırışıklık karşıtı konsantre serbest radikalleri durdurarak kırışıklıkları görünür ölçüde düzeltiyor. Cildi günlük yaşamın yol açtığı zararlara (hava kirliliği, stres…) karşı koruyor. Formülündeki hiyalüronik asit ve zeytin skualenleri ile nemlendirici ve dolgunlaştırıcı etkiye sahiptir. Çizgiler ve kırışıklıklar görünür ölçüde gideriliyor. Cilt aydınlanıyor.Hipoalerjeniktir, fotosensitif değildir, komedojenik değildir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Sabah ve akşam nemlendiriciden önce yüz ve boyun bölgesine uygulayınız.

swsti-posotita-kremas-proswpou

Caudalie Vinosource S.O.S Thirst-Quenching Serum, nemi cildin derin tabakalarına kadar hapsediyor. Cildin nem dengesini yeniden yapılandırıyor ve ciltte yumuşak ve ferah bir his bırakıyor. Cildinizi temizledikten sonra sabah ve akşam yüz ve boyun bölgesine uygulayınız . Göz çevresine uygulamaktan kaçınınız. Komedojenik değildir.

caudalie-serum-blog-banner

Caudalie Serum Ürünleri ve Caudalie markasının diğer tüm ürünlerini www.portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yorunlarınız Bizim İçin Önemli